Dzień Pluszowego Misia – Gr. II

25.11.2020

Z okazji Urodzin Pluszowego Misia powstał „misiowy” kącik, w którym znalazły się ilustracje różnych misiów, tych bardziej i mniej znanych. Dzieci nazywały misie, które znają i opowiadały o ich bajkowych przygodach. Poznały również historię powstania pluszowego misia oraz mogły porównać, jak dawniej wyglądały pluszowe misie, a jak wyglądają dziś. Przedszkolaki zamieniły się w wielkie niedźwiedzie, które wędrowały w poszukiwaniu swojej gawry, a następnie wykonały misiowy taniec do piosenki ”Gummy Bear”. Każdy wykonał misia naklejając pyszczek, oczy i uszy na wcześniej pomalowany na brązowotalerzyk. Dzień Misia był bardzo radosny i interesujący. Czterolatki zauważyły, że na świecie istnieje wiele rodzajów misiów.

No Images found.