Zajęcia o bezpieczeństwie w ruchu drogowym z funkcjonariuszami ITD -Gr. IV i V

08.12.2017

 
 
 
Pięcio i sześciolatki gościły inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego: p. Cezarego Jankowskiego oraz Sławomira Wódczaka - wujka Alicji i Kacpra Kopalskich. Funkcjonariuszom towarzyszyła maskotka GITD - „Krokodylek Tirek”. Spotkanie miało charakter interaktywny. Przedszkolaki brały udział w pogadance oraz oglądały prezentację przypominającą m. in. podstawowe zasady bezpiecznego zachowywania się na drodze, przechodzenia przez jezdnię w wyznaczonych do tego miejscach, zapinania pasów w fotelikach. Uczyły się poprawnego reagowania w sytuacjach zagrożenia. Wszyscy chętnie i prawidłowo odpowiadali na zadawane pytania, co zostało nagrodzone wręczeniem plecaków odblaskowych każdemu dziecku. Kulminacją zajęć było oglądanie pojazdu wyposażonego w fotorejestrator. Serdecznie dziękujemy za popularyzowanie wśród dzieci postaw społecznych: pomocy i odpowiedzialności za zdrowie i życie własne oraz innych.
2017-12-08_ruch_drogowy_18 - kopia.jpg

Zapraszamy do galerii.
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.