Spotkania w Klubie Czytających Rodziców - Gr. V

22.11.2018

 
 
 
2018-11-22_klub_1 - kopia.jpg
Pięcio i sześciolatki gościły: tatę Huberta - pana Michała, babcię Antosia - panią Iwonę oraz tatę Antosia - pana Jacka. Pan Michał czytał angielską baśń „Troje głuptasów” ze zbioru „Bajarka opowiada” Marii Niklewiczowej. Pani Iwona przeczytała dzieciom ciekawe opowiadanie „ Sto radości i dwa smutki” o przedszkolnych przygodach kolegów ze zbioru „Przedszkoludki” Agnieszki Frączek. Pan Jacek przeczytał fragment historii rezolutnego chłopca, który w towarzystwie myszki Fiszki przeżył niecodzienną przygodę w bibliotece, ze zbioru Marianny i Macieja Stuhr „Kto tam zerka na Kacperka”, a także „Felek i Tola” Sylvi Vanden Heede. Wszystkie książki zagościły na dłużej w przedszkolnej sali. W poobiedniej porze odpoczynku dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały dalszych przygód poznanych bohaterów. Dziękujemy za rozwijanie zainteresowań czytelniczych przedszkolaków.

Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.