Zajęcia ze studentami Dietetyki Collegium Medicum UMK - Gr. I-V

11.12.2018

 
 
 
Przedszkolaki kolejny raz rozmawiały o zdrowym odżywianiu. Wymieniały owoce, warzywa, produkty zbożowe, mięsne i mleczne. Kolorowały i rysowały warzywa lub owoce. Wypowiadały się o własnych ulubionych potrawach. Poprzez zagadki i rymowanki poznawały skutki nadmiernego spożywania słodyczy i zwróciły uwagę aby je ograniczać. Układały pociąg z warzyw występujących w wierszu ,,Na straganie’’ J. Brzechwy. Rozmawiały o walorach odżywczych zup. Samodzielnie tworzyły poszczególne piętra zdrowej piramidy. Studenci zachęcali dzieci do aktywności ruchowej, która jest podstawą piramidy żywienia.
2018-12-11_umk_1 — kopia.jpg
Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.