Ogólnopolska Akcja„Góra Grosza”wGr. I -V

25.01.2019

 
 
 
Kolejny raz wzięliśmy udział w akcji, której celem jest zebranie funduszy dla najbardziej potrzebujących Domów dla Dzieci i Rodzinnych Domów Dziecka. Fundamentalnym celem przedsięwzięcia jest uświadomienie przedszkolakom, że najmniejsze monety zebrane w dużej liczbie mogą stworzyć ogromny fundusz, dzięki któremu udzielona zostanie pomoc dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. W zbieranie monet dzieci zaangażowały swoje rodziny. Z przyniesionych do przedszkola grosików usypała się spora „Góra Grosza”. Dziękujemy! 
2019-01-25_gora_grosza_2.jpg

Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.