Zajęcia ze studentami Collegium Medicum UMK w Gr. II- V

29.01.2019

 
 
 
2019-01-29_umk_34 — kopia.jpg  
Ostatnie spotkanie ze studentami kierunku Dietetyki było pełne atrakcji. Dzieci rozwiązywały zagadki słowne, obrazkowe i ruchowe. Każdy mógł wykazać się wiedzą na temat zdrowego odżywiania, wybrać produkty, które pomagają zdrowo rosnąć. Dzieci samodzielnie dokonywały wyboru produktów zdrowych i szkodliwych. Wszystkie przedszkolaki wyniosły ze spotkań dużo przydatnej wiedzy, która przy wsparciu rodziców zaowocuje prawidłowym odżywianiem się i aktywnością ruchową. Dziękujemy studentkom UMK oraz dr n. med. Milenie Wojciechowskiej za wspieranie przedszkola i realizację cyklu ciekawych zabaw wzbogacających edukację zdrowotną przedszkolaków.

Zapraszamy do galerii .
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.