Zajęcia w Szkole Podstawowej Nr 15- Gr. IV

19.02.2019

 
 
 
Sześciolatki spotkały się z nauczycielką panią Justyną Kosz i uczniami klasy I a. Tematem wspólnych działań było „Niewidzialne powietrze, czyli co wiemy o powietrzu?”. Dzieci, dzięki licznym doświadczeniom jak również prezentacji multimedialnej, poznawały właściwości powietrza. Zapoznały się ze zjawiskiem smogu w mieście i przyczynami jego powstawania. Zrozumiały zagrożenie i skutki wynikające z powstawania zjawiska smogowego. Dzięki zdobytej wiedzy przedszkolaki uwrażliwiły się także na potrzebę dbania o czyste powietrze, jeden z ważnych czynników dbania o przyrodę.
2019-02-19_spnr15_30 — kopia.jpg

Zapraszamy do galerii .
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.