Udział w Międzyprzedszkolnych Konkursach Recytatorskich - Gr. II, III, IV

26.03.2019

 
 
 
2019-03-26_recytatorski_9 - kopia.jpg
W Przedszkolu Niepublicznym „Lokomotywa’ odbył się konkurs pt. „A ja jestem Polak mały”. Kuba Maciejewski z Gr. IV przedstawił szerszej publiczności wiersz „Czy będę”. Za recytację otrzymał wyróżnienie: okolicznościowy dyplom oraz książkę pt. „Przysłowia polskie dla dzieci”. W Przedszkolu Akademickim WSG Uniwersytetu Dziecięcego odbył się konkurs pt. „Wiosna w poezji dziecięcej”. Udział w nim wzięły Maja Wilk z Gr. III z wierszem pt. „Dni wiosenne” i Ania Sobolak z Gr. II z wierszem „Przyjście wiosny”. Za interpretację wiersza Ania zdobyła I miejsce i otrzymała dyplom oraz książkę. Maja za udział w konkursie otrzymała także dyplom i książkę. Gratulujemy naszym przedszkolakom odwagi i udanych występów.

Zapraszamy do galerii .
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.