Klub Czytających Rodziców - Gr. V

05.04.2019

 
 
 
Pięcio i sześciolatki gościły: mamę Stasia - panią Agnieszkę, tatę Olka - pana Łukasza oraz babcię Alicji - panią Janinę. Pan Łukasz czytał opowiadanie „Zuzia i jej kotek” i „Zuzia dostaje kieszonkowe” Liane Schneider i Evy Wenzel-Burger. Opowiadania przybliżyły dzieciom życie bohaterki, która samodzielnie musiała gospodarować swoim kieszonkowym. Była to też okazja do zapoznania się z banknotami. Pani Agnieszka przeczytała pozycję „Najciekawsze pojazdy”. Przedszkolaki przypomniały nazwy i przeznaczenie pojazdów spotykanych na ulicach i budowach. Pani Janina przeczytała „Dobre maniery Cecylki Knedelek”, gdzie z humorem bohaterka uczy przyjaciół poprawnego zachowania się w różnych sytuacjach. W następne dni, w poobiedniej porze dzieci słuchały dalszych przygód poznanych bohaterów. Dziękujemy za rozwijanie zainteresowań czytelniczych przedszkolaków.
2019-04-07_klub_gr5__7 - kopia.jpg

Zapraszamy do galerii .
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.