Festiwal Nauki w Bydgoskiej Szkole Wyższej - Gr. V

2019-05-23_festiwalnauki_bsw_10 — kopia.jpg
Kolejną przygodę z Festiwalem przedszkolaki rozpoczęły warsztatami „Stoi na stacji lokomotywa… czyli historia pewnego parowozu”, podczas których poznały różnego rodzaju lokomotywy, parowozy, elektrowozy. Oglądały prawdziwy parowóz, znajdujący się przy Bydgoskiej Szkole Wyższej. Następnie udały się na zajęcia „Zumba Kids & Junior”. Muzyka w połączeniu z dobrą zabawą i gimnastyką, sprawiła, że dzieci nie mogły oderwać się od parkietu. Na stoisku Ligii Obrony Kraju „Wataha” ogladały repliki broni oraz sprzętu militarnego. Podczas wykładu na temat „Bezpieczny przejazd - szlaban na ryzyko” wysłuchały pogadanki o zagrożeniach, jakie wynikają z niezachowania szczególnej ostrożności na przejazdach kolejowych. Na zakończenie przedszkolaki udały się na Kreatywne warsztaty Slime, podczas których tworzyły własne slime ozdabiając ją według własnego pomysłu. Po takiej ilości ciekawych propozycji Bydgoskiego Festiwalu Nauki można złapać „bakcyla nauki”. Dziękujemy!!!

Zapraszamy do galerii.