Uroczysta Gala podsumowująca akcję „Bydgoszcz czyta Małemu Misiowi” - Gr. V

24.05.2019

 
 
W tegorocznej akcji „Bydgoszcz czyta Małemu Misiowi” wzięło udział 21 bydgoskich przedszkoli. Miś z przedszkola, któremu dzieci nadały imię, wędrował z Dzienniczkiem Podróży do kolejnych placówek, gdzie słuchał wspólnie z przedszkolakami pięknych bajek. Każda placówka dokonywała wpisu do Dzienniczka, a dzieci podpisywały się odciskiem paluszka. Sześciolatki wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „Mały Miś zwiedza Bydgoszcz”. Na uroczystej Gali podsumowującej akcję dzieci obejrzały wszystkie misie biorące udział w kampanii. Każde przedszkole zaprezentowało uczestnikom krótki program artystyczny. Były wiersze piosenki oraz tańce. Zostały wręczone nagrody i wyróżnienia za prace plastyczne dzieciom, a nauczycielom za samodzielnie zaprojektowanego i wykonanego misia. Piękna uroczystość pokazała, że dla dobra dzieci można efektywnie połączyć siły.
2019-05-24_gala_2 — kopia.jpg

Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.