Zajęcia w Niepublicznej Szkole Podstawowej Nr 1 - Gr. IV

11.06.2019

 
 
 
Przedszkolaków przywitała wychowawczyni klasy I, pani Aleksandra Majewska. Przyszli uczniowie mieli możliwość zadawania wielu nurtujących ich pytań nauczycielce i pierwszakom. Pojawiły się więc pytania o możliwość zabawy w szkole, przynoszenia zabawek, wyposażenie ucznia, podręczniki. Odpowiedzi rozwiały wiele wątpliwości i uspokoiły przyszłych uczniów. Sześciolatki poznały możliwości tablicy interaktywnej. Sprawdzały umiejętności wykonując szereg zadań na interaktywnej platformie edukacyjnej sQula I. 
2019-06-11_nsp1_28 — kopia.jpg

Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.