Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej ,,Modrzew”- Gr. III

25.11.2019


Przedszkolaków serdecznie powitały panie: instruktor Aleksandra Woźna i psycholog Anna Bratz wraz z podopiecznymi: Dianą, Anią, Basią, Szymonem, Pawłem i Patrykiem. Po przywitaniu się piosenką pięciolatki wraz z uczestnikami Terapii Zajęciowej układały przy sztaludze postać misia. Potem recytowały wiersz Cz. Janczarskiego ,,Naprawiamy misia.” Zespoły złożone z przedszkolaków i podopiecznych układały misie z puzzli oraz kolorowały misie wg kodu. Dużą kreatywność trzeba było wykazać podczas układania misiów z woreczków, szarf i nakrętek. Pani Ola zaprosiła wszystkich do zabawy ,,Nakarm misia.” Zadaniem było celowanie woreczkiem do brzuszka misia tak, by woreczek przeleciał na drugą stronę. Były wspólne zabawy ze śpiewem: ,,Stary niedźwiedź”, ,,Jadą , jadą misie.” To był radośnie spędzony czas. Dziękujemy uczestnikom Warsztatów Terapii Zajęciowej za gościnę i wspólną zabawę.

« z 2 »