Zaj臋cia w Szkole Podstawowej Nr 20 – Gr. V

27.11.2019


Przedszkolak贸w przywita艂a pani Maria z klas膮 III b. W艣r贸d uczni贸w rozpoznali艣my naszych absolwent贸w. Dzieci zaj臋艂y miejsca w 艂awkach i wys艂ucha艂y ciekawej opowie艣ci o lesie. Ze starszymi kolegami rozwi膮zywa艂y zagadki, kolorowa艂y obrazek i dorysowywa艂y le艣ne zwierz臋ta.Z tablicy interaktywnej s艂ucha艂y odg艂os贸w lasu i 艣piewu ptak贸w. Nast臋pnie uda艂y si臋 do biblioteki, gdzie mia艂y okazj臋 s艂ucha膰 piosenki w wykonaniu starszych kole偶anek, kt贸rym akompaniowa艂a na gitarze pani Hania. Pani Emilia przeczyta艂a opowiadanie 鈥濳o艅鈥 ze zbioru 鈥濷powiadania dla przedszkolak贸w鈥 R. Pi膮tkowskiej. Przedszkolaki podziwia艂y prace plastyczne wykonane przez uczni贸w. Spaceruj膮c po szkolnych korytarzach zwr贸ci艂y uwag臋 na gabloty z pucharami. Zdobyli je uczniowie w konkursach i zawodach. W 艣wietlicy szkolnej czeka艂a pani Jola, kt贸ra opowiedzia艂a komu i do czego to pomieszczenie s艂u偶y. Wszyscy weso艂o bawili si臋 przy d藕wi臋kach muzyki. Wizyta w szkole by艂a bardzo przyjemna i mi艂a. Przedszkolaki czu艂y si臋 tam bardzo dobrze i po powrocie ch臋tnie dzieli艂y si臋 wra偶eniami.

Nie ma zdj臋膰 w tej galerii.