Prezenty od Wróżki Dobruszki – Gr. IV

Z okazji rozpoczęcia nowego roku przedszkolnego Wróżka Dobruszka przesłała dzieciom
6-letnim paczki z prezentami oraz list, w którym życzyła wielu sukcesów w poznawaniu literek i cyfr, jak również w nauce czytania. Podarowała grupie tablice kredowe samoprzylepne, kolorową kredę i kredki świecowe, a także nagrody – samoprzylepne uśmiechnięte buźki. Każdy przedszkolak otrzymał: teczkę na prace plastyczne, zeszyt, tekturowy zegar, piórnik, pisaki, gumkę i temperówkę. Dzieci były bardzo zadowolone. Umieściły wszystko do swoich imiennych szufladkach i zabrały się za kolorowanie „Laurki-podziękowania” dla adresatki prezentów. Starym zwyczajem, przy otwartym oknie zaśpiewały Wróżce piosenkę, a potem stanęły do wspólnego zdjęcia, które wraz z laurkami przesyłają Wróżce. To był bardzo radosny i miły dzień. Wróżka jak zwykle pamiętała o wszystkich dzieciach. Bardzo serdecznie jej za to dziękujemy.