Laureaci konkursu „Każda kropla wody jest ważna”- Gr. III, IV

Zespół Szkół Budowlanych realizował zadania związane z Bydgoskim Grantem Ekologicznym obejmującym m.in. wycieczki dydaktyczne, turniej wodny,  webinarium dotyczące gospodarki wodnej, a także konkursy plastyczne dla przedszkoli i szkół podstawowych. Nasze przedszkolaki chętnie wzięły udział w konkursie „Każda kropla wody jest ważna”, wykonując piękne prace i zwracając tym samym uwagę jak istotne jest oszczędzanie wody. Wszystkie prace można było podziwiać w trakcie Forum Wodnego, które odbyło się w Zespole Szkół Budowlanych. Serdeczne gratulujemy Gabrysi Wesołowskiej z Gr. IV za zdobycie I miejsca oraz Marysi Stosio z Gr. III za zdobycie III miejsca. To ogromny sukces dla dziewczynek, których prace zostały wyróżnione spośród 40 nadesłanych.