Pożegnanie przedszkola – Gr. V

Ten dzień był bardzo wyjątkowy, uroczysty i wzruszający. Udział w spotkaniu wzięły udział nie tylko najstarsze dzieci, ale również uczęszczające do grupy pięciolatki, które pożegnały kolegów. Uroczystość rozpoczęła się od podniosłego Poloneza. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przyszłych uczniów. Każdy absolwent otrzymał dyplom ukończenia przedszkola oraz pamiątki ufundowane przez Radę Rodziców. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim dzieciom za piękny występ, a paniom za trud pracy. Siedmiolatkom życzyła sukcesów w szkole. Rodzicom podziękowała za wsparcie i zaangażowanie w przedsięwzięcia przedszkola. Życzymy sukcesów w szkole oraz udanych wakacji.