Po偶egnanie przedszkola – Gr. IV

Po偶egnanie 6-latk贸w to czas niezwyk艂y i niezapomniany dla ca艂ej przedszkolnej rodziny. Ko艅czy si臋 bowiem 4-letni okres przyja藕ni, wsp贸lnych zabaw, spotka艅 i wsp贸lnej pracy. By艂 to wi臋c dzie艅 szczeg贸lny, pe艂en prze偶y膰 dla przedszkolak贸w. Dzieci pod opiek膮 swoich Pa艅 przygotowa艂y program artystyczny b臋d膮cy prezentacj膮 ich wielu wspania艂ych umiej臋tno艣ci. 艢piewa艂y, ta艅czy艂y, recytowa艂y wiersze. Programem tym dzi臋kowa艂y wszystkim za wsp贸lnie sp臋dzony czas. Po cz臋艣ci artystycznej dzieci otrzyma艂y dyplomy i nagrody ksi膮偶kowe, biret i r贸偶yczk臋, a tak偶e pysznego lizaczka. Nie oby艂o si臋 bez podzi臋kowania dla rodzic贸w i ze strony rodzic贸w. Drodzy Absolwenci. Ze wzruszeniem w sercach, ale u艣miechem na twarzy 偶yczymy Wam wielu sukces贸w w szkole i spe艂nienia wszystkich marze艅, a tak偶e bezpiecznych i radosnych wakacji.

z 3