Pożegnanie przedszkola – Gr. IV

Pożegnanie 6-latków to czas niezwykły i niezapomniany dla całej przedszkolnej rodziny. Kończy się bowiem 4-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw, spotkań i wspólnej pracy. Był to więc dzień szczególny, pełen przeżyć dla przedszkolaków. Dzieci pod opieką swoich Pań przygotowały program artystyczny będący prezentacją ich wielu wspaniałych umiejętności. Śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze. Programem tym dziękowały wszystkim za wspólnie spędzony czas. Po części artystycznej dzieci otrzymały dyplomy i nagrody książkowe, biret i różyczkę, a także pysznego lizaczka. Nie obyło się bez podziękowania dla rodziców i ze strony rodziców. Drodzy Absolwenci. Ze wzruszeniem w sercach, ale uśmiechem na twarzy życzymy Wam wielu sukcesów w szkole i spełnienia wszystkich marzeń, a także bezpiecznych i radosnych wakacji.