Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia – Gr. II

Czterolatkom już od samego rana dopisywał dobry humor. Tego dnia przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi misiami. Poznały historię pluszowego misia oraz rozpoznawały misie, które są bohaterami różnych bajek. Wykonały ze swoimi maskotkami układ ruchowy do utworu „Gummy Bear” i wzięły udział w zabawie ruchowej do piosenki pt. „Jadą, jadą misie”. Unosząc na umówiony sygnał słowny chustę animacyjną do góry przebiegały pod nią. Próbowały także ukołysać na kolorowej chuście swoje misie do snu. Następnie utrzymując równowagę przechodziły po zwężonej powierzchni. Wszystkie dzielnie trzymały swojego misia pokonując tę trasę. Podczas zabaw przy stolikach kolorowały misie, układały misie od największego do najmniejszego, układały obrazek złożony z kilku części w jedną całość. Wykonały także z papieru głowę misia, która została przyczepiona do opaski. To był dzień pełen emocji i radości. W nagrodę czterolatki otrzymały słodki poczęstunek.

« z 2 »