Odwiedziny Mikołaja – Grupa I

Od samego rana maluszki opowiadały o prezentach, które po przebudzeniu się znalazły w swoich bucikach. Okazało się, że to jeszcze nie koniec atrakcji na ten dzień. Zaraz po zajęciach, w chwili najmniej oczekiwanej rozległ się na korytarzu przedszkola głośny dźwięk dzwonka. Dzieci po cichutku, nie chcąc spłoszyć Mikołaja poszły ze swoją Panią do szatni. Ku ich wielkiemu zdziwieniu, przy ich  bucikach stał ogromny karton pełen czekoladowych Kalendarzy Adwentowych, z których dzieci bardzo się ucieszyły. Po powrocie do sali czekała na nich kolejna niespodzianka – pod choinką znajdowała się duża ilość zapakowanych pięknie prezentów. Dzieci dostały: drewniany garaż, domek piętrowy z laleczkami Lol, mebelkami i innymi akcesoriami. Poza tym Mikołaj przyniósł także dzieciom kącik do zabaw typu sklepik z różnorodnym asortymentem, kasą i wózkiem do robienia zakupów oraz farmę z traktorem i zwierzętami. Dzieci bardzo cieszyły się z otrzymanych prezentów. Przez pozostałą część dnia pięknie się nimi bawiły. Obiecały, że w kolejnych dniach również będą się nimi bawić i będą o nie dbać, aby służyły im jak najdłużej. Dziękujemy Mikołajowi i obiecujemy, że równie serdecznie będziemy wypatrywać go za rok.

« z 2 »