Dzień Babci i Dziadka – Gr. III

Kochane Babcie i Kochani Dziadkowie z radością oglądali przygotowany przez pięciolatki występ. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły polkę i taniec z chustkami pt. „Duszki”. Za występ zostały nagrodzone gromkimi brawami. Obdarowały swoich bliskich kolorowymi, serduszkowymi bukiecikami. Uściskały dziadków mocno i życzyły im sto lat. Podczas wspólnych zabaw tańczyły z babcią lub dziadkiem na gazecie oraz z balonami. Przy dźwiękach muzyki „piekli ciasto” i „lecieli samolotem” w daleką podróż. Każda babcia i dziadek w ciszy i z ogromnym skupieniem wsłuchiwali się w głosy wnuków. Wszyscy bezbłędnie rozwiązali zagadkę rozpoznając po głosie swoją wnuczkę lub wnuka. Wspólnie spędzony czas i zabawy dostarczyły dzieciom i gościom miłych wrażeń i dużo radości.

« z 2 »

Related: apple valley unified school district superintendent, stationnement spaq tarifs, create shortcut to sharepoint folder in file explorer, officer armada bridgeport ct, old restaurants in worcester, ma, aquarius symbol text, turmeric change eye color, ray williams funeral home tampa, florida obituaries, ctv regina news anchor resigns, cerritos police scanner, mbusi voya login, how to fix deferring connection fivem, richie rosato death, javascript star pattern programs, restaurants open downtown greenville, sc,