Koncert Karnawałowy – Gr. I-V

Pani Ada wraz z Gośćmi przygotowała dla przedszkolaków wyjątkowy koncert. Można powiedzieć, że była to podróż muzyczno-taneczna. Dzieci wysłuchały różnych utworów tanecznych: tanga „La Cumparsita”, walca z filmu „Noce i dnie” oraz walca Johanna Straussa „Wiener Blut”. Zatańczyły wspólnie do poleczki pt. „Nazywają mnie poleczka”. Koncert był również świetną okazją do poznania instrumentów, na których grał Pan Kajetan. Dzieci z uwagą słuchały utworów granych na flecie poprzecznym, saksofonie altowym i sopranowym. Swoim głosem czarowała pięknie śpiewając pani Ola. Razem z nią dzieci grając na janczarach i marakasach wykonały akompaniament do utworu pt. „Cha cha Medley”. Na zakończenie goście nawiązali do minionych Walentynek grając i śpiewając piosenkę pt. „Serduszko puka w rytmie cha cha”.