Udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „60 urodziny Bolka i Lolka” organizowanym w ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna moc bajek”

Zadaniem dzieci 5 i 6-letnich było zilustrowanie jednej z przygód Bolka i Lolka. Poprzez udział w konkursie przedszkolaki rozwinęły zainteresowania czytelnicze, poznały wartość głośnego czytania książek, rozbudziły inwencję twórczą, wyobraźnię i fantazję. Słuchając bajek o „Bolku i Lolku” poznały wartość takich cech jak: koleżeńskość, prawdomówność, szacunek dla drugiej osoby i świata przyrody. Każde biorące udział w projekcie przedszkole mogło wysłać na konkurs maksymalnie dwie prace plastyczne. Prace na konkurs wykonały:   pod kierunkiem pani Izabeli Piekara – Laura Urbańska 5-latek z Gr. III oraz pod kierunkiem pani Olgi Malak – Maria Stosio 6-latek z Gr. IV. Życzymy dziewczynkom znalezienia się w ścisłym gronie laureatów.