Dzień „Małych” Kobiet – Gr. I

Dzień 8 marca był dniem pełnym niespodzianek. Dziewczynki wchodząc do sali otrzymywały medal „Super Dziewczynki”. Chłopcy z kolei w wielkiej tajemnicy przed dziewczynkami przygotowali laurki. Zadbali także o to, by dla nikogo tego dnia nie zabrakło słodkości. Wręczali na forum grupy laurki wybranej przez siebie dziewczynce. Później także kolorowali laurki dla swoich kochanych mam. Tego dnia byli bardzo szarmanccy. Faworyzowali dziewczynki na każdym kroku, również podczas wspólnych zabaw. Gdy przedszkolny dzień dobiegł końca dziewczynki opuszczały przedszkole z laurką, medalem i słodkościami. Natomiast chłopcy wręczali w szatni, bądź w domu swym kochanym mamusiom przygotowane z okazji Dnia Kobiet piękne laurki z życzeniami. To był naprawdę przemiły i przesympatyczny dzień. Brawo Chłopcy!