Międzynarodowy Projekt Czytelniczy „Magiczna Moc Bajek” – Gr. IV

Sześciolatki wykonały zadania z modułu VIII dotyczące Rodziny. Rozmawiały na temat „Rodzinnych marzeń i pragnień”. Przedstawiły je w formie obrazków, z których powstał kolaż. Snuły historię rozpoczętą prze nauczycielkę na temat „Jak wyglądałby świat bez miłości? Narysowały obrazki, skleiły je ze sobą i powstała rysunkowa opowieść o dziewczynce, która żyła w świecie bez miłości. Zmiany w życiu Hani dokonała Dobra Wróżka, która wszystko odmieniła. Obejrzały dobranockę z dawnych lat pt. „Pomysłowy Dobromir”. Z okazji Jubileuszu 15- lecia Muzeum Dobranocek dziewczynki ułożyły życzenia i wykonały bajową kartkę. Narysowały tort, na którym umieściły figurki postaci z dawnych dobranocek. Przyozdobiły ją serduszkami. W środku kartki wkleiły życzenia i logo projektu „Magiczna Moc Bajek”. Kartka została wysłana do Rzeszowa, gdzie znajduje się Muzeum Dobranocek.