Przedstawienie Teatralne – „Doktor i jego zwierzęta”- Gr. IV

Sześciolatki na scenie Kinoteatru „ Adria”- obejrzały spektakl w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia. Główny bohater – Doktor znał mowę zwierząt, co stwarzało możliwość lepszego ich poznania. Po otrzymaniu informacji o chorobie małp w Afryce wyruszył z przyjaciółmi w niebezpieczną podróż, aby im pomóc. W drodze napotkał piratów i kanibala, którzy próbowali przeszkodzić podróżnikom w osiągnięciu zamierzonego celu. Jednak nieustraszeni przyjaciele dotarli na miejsce. Doktor po rozmowie z małpami, zdiagnozował ich chorobę, udzielił porady, która okazała się pomocną w powrocie do zdrowia. Profesjonalna gra aktorów, piękne stroje, przykuwająca wzrok kolorowa dekoracja sprawiła, że przedszkolaki z zainteresowaniem obejrzały spektakl.