Podsumowanie Projektu Edukacyjnego „Wszyscy jesteśmy tacy sami” – Gr. V

Emilka i Matylda udały się do Domu Kultury „Modraczek” na spotkanie podsumowujące projekt edukacyjny „Wszyscy jesteśmy tacy sami”. W gali uczestniczyły dzieci z kilku bydgoskich przedszkoli wraz z opiekunami. Wszystkich powitała Pani Aleksandra Lemańska dyrektor Przedszkola nr 49 w Bydgoszczy. Dzieci wysłuchały opowiadania o lisku Fenku, nauczyły się wykonywać pozycję boczną ustaloną, pokolorowały medale. Wielką radość wywołało spotkanie z bohaterami serii książek o Przygodach Fenka – tytułowym Liskiem Fenkiem oraz jego przyjacielem Kotem Maksem. Dziewczynki obejrzały prace z konkursu plastycznego „Każdy może być artystą”, w którym Emilka zdobyła I miejsce, a Matylda II. Na koniec na każdego czekał słodki poczęstunek i upominek.