Spotkanie świąteczne z Rodzicami – Gr. IV

Sześciolatki na spotkanie wigilijne z Rodzicami przygotowały przedstawienie jasełkowe. Przebrane za różne postacie zaprezentowały umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne. Przekaz płynący z jasełek, dekoracja sali, ubiór dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny bożonarodzeniowy nastrój. Po występie czekał na wszystkich słodki poczęstunek. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w jego przygotowanie.

« z 2 »