Dzień Dziecka piknikowo – Gr. II

Czterolatki swoje święto obchodziły w różnych odcieniach koloru niebieskiego. Ilustracje dzieci z różnych stron świata uświadomiły im, że to dzień przedszkolaków z różnych krajów. Mimo kapryśnej pogody, wszyscy i tak doskonale się bawili. Dzieci chodziły po śladach Yeti, a nie było to wcale łatwe. Konkurencje sportowe były przeplatane tańcami w kręgu. Wiele radości i emocji towarzyszyło podczas przeciągania liny. A w rytmie Zumby kształciły umiejętność poczucia rytmu i swobody ruchu. Zaplanowany piknik odbył się w sali. Dzieci odpoczywały na kocach przy dźwiękach odgłosów ptaków i z apetytem zjadły piknikowe przekąski, które miały w swoich plecakach. Był to dzień pełen wrażeń i niespodzianek, a dobry humor dopisał każdemu.