Piracki Dzień Dziecka – Gr. V

01.06.2021


Wielkie święto wszystkich dzieci to radosny dzień i taki też był w grupie piecio- i sześciolatków. Każdy przedszkolak przyszedł ubrany na zielono. Po śniadaniu dostarczono paczkę. Wszyscy z zaciekawieniem odgadywali co może się w niej kryć. Po rozpakowaniu dzieci znalazły list, czapki pirackie, kolorową girlandę z napisem „Piracki Dzień Dziecka” i rozpoczęło się poszukiwanie ukrytego skarbu. Przedszkolaki poszukiwały kolejnych kopert, które zawierały zadania do wykonania. Każdy z wielkim zapałem je wykonywał. Były ćwiczenia gimnastyczne, przechodzenie przez mostek, zabawy z gazetami: rzucanie, zgniatanie i wiele innych. Wszystkie wskazówki wykonane prawidłowo doprowadziły dzieci do ukrytego skarbu – medalu dla Przedszkolnego Pirata oraz słodkości, które wszystkim smakowały.

« 1 z 2 »