Dzień Edukacji Narodowej

Tradycyjnie i spontanicznie jak co roku, na roboczo, bez zapowiedzi rodzicom, pracownicy przedszkola spotkali się ze wszystkimi wychowankami, aby podkreślić to miłe święto. Było dziecięce śpiewane od serca „Sto lat” dla wszystkich pań i panów, którzy oddają swoje serce, by przedszkolakom w ich przedszkolu było dobrze. Dzieci usłyszały życzenia i miłe słowa podziękowania skierowane przez panią dyrektor do pracowników. Nasze przedszkolaki wiedzą, że w tym przedszkolu dbają o nie, nie tylko ich panie nauczycielki. Ważna jest też praca panów konserwatorów, pań w biurze, pań z kuchni, pań podających posiłki i dbających o czystość. Serdecznie dziękujemy rodzicom za wszelkie wyrazy sympatii, podziękowania, miłe niespodzianki, a przede wszystkim za zaufanie i dostrzeganie wysiłków skierowanych na zapewnienie ciepłej i przyjaznej atmosfery dzieciom.