Koncert „Braci Marczak” – Gr. I-V

W piątkowe przedpołudnie odwiedziła nas męska część rodziny Państwa Marczak: Franek, Krzyś, Antoś i Staś, a także ich tata Jacek Marczak. Franuś uczęszcza obecnie do grupy 4-latków, a Antoś i Krzyś to absolwenci naszego przedszkola, którzy uczęszczają z najstarszym bratem do szkoły muzycznej. Franuś podziwia swoich braci. Krzyś (klasa II) na akordeonie zagrał „Trzy kurki”, „Jackie”, „Zuzanna”. Antoś (klasa IV) na klarnecie zaprezentował „Karnawał Wenecki” autorstwa  H. R. Kanta. Staś (klasa VI) na pianinie zagrał  „Etiudę” oraz  utwór „Ty druha we mnie masz” autorstwa R. Newmana. Tata, podczas występów synów, zapoznał przedszkolaków z ciekawostkami na temat instrumentów. Koncert chłopców zrobił na małych słuchaczach ogromne wrażenie. Nagrodzili „muzyczną rodzinę” gromkimi brawami.