Teatrzyk pt. „Zimowa opowieść” – Gr. I-V

Bohaterem przedstawienia był niegrzeczny Elf Chichotek. Wyśmiewał się i psuł innym różne rzeczy. Elfowi Ziemowitowi zepsuł urodziny drapiąc się i udając po zjedzeniu tortu uczulenie.  Gdy Błękitnej Wróżce uszkodził  czarodziejską różdżkę, za karę przemieniła go w niezdarnego Pingwina i wysłała do Krainy Lodu. Śnieżna królowa, nakazała wszystkim mieszkańcom Krainy ciężko pracować. Pingwin do pomocy poprosił jednego z przedszkolaków. W Krainie pojawił się Renifer Kometka wołając o pomoc. Miał do nogi przyczepiony lodowy kryształ jako karę za zjedzenie wszystkich przebiśniegów królowej. Pingwinek bardzo chciał mu pomóc, ale do uwolnienia potrzebny był klucz. Pilnował go zmęczony strażnik Niedźwiedź, który podczas kołysanki wszystkich przedszkolaków zasnął. Pingwinek zdobył klucz i uwolnił Kometkę. Pingwinek powiedział królowej, że nie wie, dlaczego zabrał klucz bez pytania. Przeprosił i obiecał, że więcej nic takiego nie zrobi. Aktorzy zaprosili przedszkolaków do tańca, dzięki któremu przestraszony Pingwinek znów zamienił się w grzecznego Elfa. Chichotek obiecał, że już nie będzie wyrządzał nikomu krzywdy, ani się wyśmiewał, ponieważ takim zachowaniem sprawia się drugiej osobie przykrość. Przedstawienie było świetną wspólną zabawą i pokazaniem dzieciom dobrych wartości.