Gala podsumowująca VI edycję akcji „Bydgoszcz czyta Małemu Misiowi” – Gr. IV

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Międzynarodowym Projekcie Czytelniczym. Przez kilka tygodni gościły pluszowe misie z  pięciu różnych przedszkoli. Razem ze swoją panią, czytały wybrane pozycje literatury dziecięcej. Z naszego przedszkola, w podróż do pozostałych placówek danej grupy wysyłkowej, wybrał się miś Ola. Po zakończeniu akcji, miś powrócił do przedszkola, co wywołało uśmiech na twarzach stęsknionych przedszkolaków. W ramach misiowej akcji dzieci wypełniały dziennik podróży, który każdy miś miał ze sobą. Dodatkowo dwójka naszych przedszkolaków: Zosia Rogalska oraz Krzyś Marczak, wzięła udział w konkursie plastycznym pt. „Miś z przyszłości”. Za wykonane prace otrzymali wyróżnienie i nagrody podczas uroczystej gali w Bydgoskiej Szkole Wyższej. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim dzieciom za aktywny udział w akcji rozwijającej czytelnictwo.