Wigilijny Poranek Gr. I-V

Odświętne stroje całej społeczności przedszkola podkreślały rangę tego dnia. Okolicznościowe występy artystyczne dzieci uświadomiły wszystkim zbliżające się dużymi krokami Boże Narodzenie. Trzylatki zaprezentowały się w tańcu, czterolatki inscenizowały piosenkę, pięciolatki w mikołajowych strojach zaśpiewały mikołajową piosenkę i zatańczyły. Pięcio/sześciolatki przedstawiły choinkową inscenizację i taniec, a po występach najstarszych przedszkolaków wszyscy poczuli prawdziwą magię Świąt. Pani dyrektor złożyła  dzieciom i pracownikom przedszkola bożonarodzeniowe życzenia. Gwiazdor pamiętał o dorosłych i dzieciach, więc wszyscy poczuli się radośnie. Atmosfera była jak zwykle  prawdziwie rodzinna. Panie kucharki przygotowały pyszny wigilijny obiad, więc wszyscy usiedli do pięknie nakrytych stołów. Spotkanie Wigilijne w przedszkolu to podniosła chwila. Dzieci nie tylko utrwaliły sobie znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz  co najważniejsze, wzmocniły bliskie i serdeczne relacje. Z okazji zbliżających się Świąt, pragniemy życzyć wszystkim naszym wychowankom oraz ich rodzinom przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze.