Uroczyste zakończenie obchodów Roku Andrzeja Szwalbego w Pałacu Młodzieży – Gr. II

W ramach obchodów Roku Andrzeja Szwalbego odbył się konkurs plastyczny  pt. „Muzyczna Bydgoszcz oczami przedszkolaka”. Został zorganizowany w ramach projektu „Dziedzictwo Andrzeja Szwalbego nie jest obce dla człowieka małego”. W konkursie wzięły udział dwie dziewczynki z naszego przedszkola: Laura Cichy oraz Gabrysia Bednarczyk. Laurze udało się zdobyć wyróżnienie i tym samym uczestniczyć w uroczystej gali w Pałacu Młodzieży. Na miejscu można było obejrzeć wszystkie prace konkursowe i kartki imieninowe dla Andrzeja Szwalbego. Nie zabrakło też wspaniałych występów wokalno-tanecznych, które umilały czas przybyłym gościom. Laurze serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.