Zwycięstwo w konkursie na kartkę wielkanocną z motywem bydgoskim – Gr. II

Prezydent Bydgoszczy, pan Rafał Bruski, ogłosił konkurs na kartkę wielkanocną z motywem bydgoskim. Z naszego przedszkola zostało wysłanych kilka prac. Łącznie do Urzędu Miasta wpłynęło około 500 prac z różnych przedszkoli. Zwyciężyły ex aequo trzy prace, w tym kartka Michaliny Papke z grupy II, która przy wykonywaniu kartki zainspirowała się herbem Bydgoszczy. Nagrody i dyplomy wręczył Prezydent wraz z Przewodniczącą Rady Miasta – panią Moniką Matowską. Uroczyste wręczenie nagród poprzedziły warsztaty wielkanocne, które poprowadziły panie animatorki. Dzieci wraz z opiekunami miały okazję wykonać pamiątkowy stroik wielkanocny z użyciem drewna, piórek, tasiemek, ozdobnych  jajek i figurek. Na zakończenie spotkania dla chętnych był również mini warsztat tworzenia balonowych uszu zajączka. Michalinie i jej rodzicom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy również pozostałym dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie i udział w konkursie.

Fot. Błażej Witkowski/ UMB