Gala zakończenia Projektu Solidarności „Przybij piątkę”– Gr. V

Pięcio i sześciolatki w sali widowiskowej Pałacu Młodzieży obejrzały prezentację wspominającą każdy miesiąc działań grupy promującej aktywność fizyczną na Zawiszy . Dużo uśmiechu i miłych wspomnień przywołały fotografie z lekkoatletycznych zajęć. Były podziękowania dla partnerów współpracujących z młodzieżą przez cały czas trwania inicjatywy. W imieniu Przedszkola nr 16 nagrodę odebrała nauczycielka grupy Paulina Kwiatkowska. W czasie gali zadbano o atrakcje dla publiczności w postaci występów tancerzy z Centrum Tańca Gabi, pokazu sportowego w wykonaniu zawodników z Centrum Judo Bydgoszczy. Każda placówka biorąca udział w projekcie otrzymała słodkie upominki i pamiątkowe kalendarze przypominające działania zrealizowane z dziećmi i młodzieżą przez grupę inicjatywną.