Klub Czytających Rodziców – Gr. I

Dzieci 4-letnie odwiedził pan Tomasz – tata Ani T. Przeczytał książeczkę autorstwa Sussane Riha  pt. „Opowiastki o zwierzątkach”.  Tomik podzielony był na 3 części, które nosiły tytuł: „Maluchy”, „Nocne marki” oraz „Śpiochy”.  Z opowiadań przedszkolaki dowiedziały się, jak wyglądają poszczególne zwierzęta, jak się odżywiają i jakie mają zwyczaje.  Pan Bartek  – tata Mikołaja przeczytał dzieciom książkę pt. „Rycerz, który nie chciał walczyć” autorstwa Helen Docherty i Thomas Docherty. Pięknie rymowana i cudownie ilustrowana książka opowiada o myszce-rycerzu, który zamiast walczyć, wolał czytać książki i opowiadać bajki. Wszyscy, nawet smok, pokochali jego opowieści. Pani Małgosia – mama Ani G. przeczytała fragmenty książki Justyny Bednarek pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”. Opowiada ona dzieje dziesięciu skarpetek zagubionych w czasie prania. Każda z nich przeżywa inną, ale bardzo ciekawą przygodę. Dziękujemy Rodzicom za odwiedziny i przeczytanie ciekawych i pouczających bajek.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta