Koncert „Gdybym ja była ptaszkiem z tego kraju…”Gr.I-V

21.11.2018

 
 
 
Pani Ada z panią Zofią - śpiewaczką oraz Panią Joanną - wiolonczelistką przedstawiły wyjątkowy, patriotyczny repertuar. W programie znalazły się m. in. utwory F. Chopina oraz pieśń wojskowa „Przybyli ułani pod okienko”. Jak zwykle było ciekawie i wesoło. Przedszkolaki miały okazje tańczyć walca. Stworzyły własną orkiestrę do muzyki krakowiaka. Utrwaliły polskie symbole narodowe: godło i flagę. Na zakończenie muzycznego spotkania wszyscy uczestnicy odśpiewali dwie zwrotki Mazurka Dąbrowskiego.
2018-11-21_koncert_27 - kopia.jpg

Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.