Zajęcia ze studentami kierunku Dietetyka CM UMK - Gr. II -V

04.12.2018

 
 
 
Tym razem dzieci utrwalały wiedzę na temat jedzenia owoców i warzyw. Słuchały wierszy: ,,Na straganie” J. Brzechwy oraz ,,Dla każdego coś zdrowego” S. Karaszewskiego. Kolorowały warzywa lub owoce. Opowiadały o ulubionych zupach. Zwyciężyły: ogórkowa, owocowa, rosół, a nawet pojawiła się dyniowa. Na widok zdrowej żywności klaskały w dłonie, a niezdrowej – tupały. Tworzyły piramidę zdrowego żywienia nazywając i segregując produkty oraz owoce i warzywa, analizowały znaczenie pięter.
2018-12-04_umk_10 — kopia.jpg

Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.