Akcja Święto Wolnych Książek- Gr. I-V

12.06.2019

 
 
 
2019-06-12_wolne_ksiazki_19 — kopia.jpg
Celem święta jest promowanie idei bookcrossingu oraz czytelnictwa, a także uwolnienie jak największej ilości książek. W tym roku akcja przebiegała pod hasłem „Uwolnij książkę, dziel się z innymi radością czytania”. Wszystkie przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały książki przyniesione przez rówieśników i losowały jedną z wielu. Święto było okazją do przypomnienia jak należy szanować książki, aby mogły służyć przez długie lata. Dziękujemy Rodzicom za wsparcie naszej akcji. 

Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.